Once Upon a Time RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Swan+Neal Cassidy

2 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 23.07.14 11:05

Si myslím (pousměje se nad tím a pak už je jen rád že zalehla do postele) Tak a už spi (se smíchem poví a pak si deku přitáhne ke krku,zjistí že na něho Emma kouká a tak se na ní otočí) Co pak? proč na mě koukáš?
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 23.07.14 11:09

Už spím.*Zavrie pritom na chvíľu oči a zasmeje sa. Keby chcela tak by v sekunde spala,ale nechce. Teda chce sa jej,ale má tak trochu strach,že sa zobudí a Neal nikde nebude. Alebo,že sa jej celé toto len snívalo.*Len tak...Vieš,si naozaj pekný a milý a zlatý.*Vymenuje mu pár vecí a pousmeje sa.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 23.07.14 11:13

Co prosím? (zasekne se když uslyší co to říkala) hele jestli si ze mě děláš srandu není to pěkný (poví smutně a pak se zachumlá) Není ti zima? (podívá se na ní a sám se klepe,už by chtěl spát,ale stále nemůže,možná protože je mu trochu jasný že ráno už tu nebude,sám by udělal to samý,ale co dnešek si užil,pousměje se)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 23.07.14 11:18

Nerobím si srandu.*Zavrtí nesúhlasne hlavou. To jej neverí? Ona mu verila vo všetkom čo jej povedal*Myslím to vážne.*Pozrie naňho vážne aj keď ju z toho gauča pravdepodobne dobre nevidí.*Trochu,ale keď budem spať nebude mi to vadiť.*Mávne nad tým rukou a jednu si položí pod hlavu.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 23.07.14 11:21

Tak dobře,věřím ti (je rád že si tohle myslí,protože on si to myslí od toho okamžiku co jí chytl za ruku) Tak teda dobře (pousměje se a koukne do stropu) Dobrou noc Emmo a hezký sny (popřeje jí sladkým hlasem a pak se otočí a zachumlá)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 23.07.14 11:24

*Prikývne stále s úsmevom. Je rada,že jej verí.*Dobrú noc.*Povie už trochu potichšie a zavrie oči. Ešte chvíľu sa snaží poriadne uložiť a potom s peknými myšlienkami zaspí.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 23.07.14 11:28

(usměje se a zavře oči,pokojně a s klidnými myšlenkama a spokojeně usne)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 23.07.14 11:56

*Prebudí sa a nevie rozoznať či je ráno alebo noc. Záclony sú zatiahnuté takže je vo vnútri tma. Nejako sa vymotá z deky a pár krát zývne. Pozrie sa na gauč a Neal tam našťastie stále je. Tak sladko spí a pritom sa tvári tak nevinne. Prejde pomalým krokom k oknu a nazrie von. Priveľké svetlo. Vyberie sa potichu k jednému z kresiel a začne hľadať v taške mobil. Pozrie sa na čas a ten ukazuje krátko po ôsmej. To je ešte málo hodín. Znovu prejde k svojej posteli,zakryje sa a pokračuje v spánku.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 5:05

(probudí se,neví jaký je čas,zda stále noc a nebo den a tak se po dlouhém převalování a zívání vyhrabe z postele,podívá se na Emmu a oddýchne si,ještě tu je,je rád že neutekla,pozorněji se na ní podívá je taková nádherná,potom co jí přestane pozorovat vydá se do kuchyně podívat se na čas zjistí že je něco málo po osmý a tak se rozhodne že půjde do sprchy,vejde do koupelny,promne si oči a pak vleze do sprchy,rychle se umeje,vyleze koukne na sebe v zrcadle a začne si čistit zuby,usměje se na sebe,trochu osuší vlasy a pak obleče,podívá se do lednice jestli tam není něco k jídlu) úplně prázdno (otočí se ke dveřím a vyběhne něco koupit)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 5:18

*Zobudí sa na nejaké buchnutie,pravdepodobne dvier od bytu. Bleskovo otvorí oči a pár krát ešte zaklipká. Neal odišiel. Samozrejme. Vyparil sa ako čakala. Alebo si len niekam odskočil,ale nemyslí si. Síce svoje veci tu má stále takže by mohla zostať v kľude. Zlezie z postele a odostrie závesy aby v byte nebola taká tma. To slnko ju skoro oslepilo. Prejde do kuchyne,ku chladničke avšak zistí,že tam nič nie je. Povzdychne si a zavrie ju. Zvalí sa na gauč a čaká či sa Neal vráti.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 5:23

(po pár minutách dorazí k blízké kavárně a vejde dovnitř,čeká ve frontě dokud nepříjde na řadu,mezitím co čeká nenápadně okradne pána před ním o pár dolarů,už je na řadě) Dobrý den,dám si dvě kakaa,prosím skořici navrch a tyhle dva muffiny (ukáže na muffiny ve výloze a čeká až mu to nandá) děkuju (dá jí peníze a pak se vypaří,nese kakao a muffin.Doufám že se Emma nevypaří teď když tam nejsem,ale snad stále ještě spí,jsem pryč sotva pět minut,sám sebe utěšuje,po chvíli cesty je už u domu,vydá se po schodech nahoru,ve druhém patře už vyndá klíčky,už je ve třetím,jde k bytu,odemkne ho potichu aby Emmu nevzbudil,pokud je teda stále šance že tam je,po tom se,ale podívá na zem,jsou tam její věci,oddychne si) Emmo? (zašeptá a položí kávu a muffiny na linku a čeká zda se ozve,nebo jestli stále spí)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 5:35

*Premýšľa pričom stále hľadí do stropu a je rozvalená cez celý gauč. Započuje ako niekto odomyká byt tak zbystrí. Pousmeje sa keď započuje Nealov hlas a rýchlo vstane. Prejde do kuchyne a tam ho zbadá,spolu s nejakým jedlom a pitím.*Neal.*Usmeje sa naňho a príde trochu bližšie. Je rada,že sa vrátil.*Myslela som si,že si zdrhol.
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 5:37

(koukne na ní,trochu ho to urazilo,ale on si myslel to samý takže jí nemá co vyčítat) Nezmizel,šel jsem pro jídlo nic tu nebylo a nikdy bych neopustil tak krásnou holku (zasměje se) a nenechal bych tu svůj batoh plný pomůcek při loupeži (koukne na ní) Tady máš kakao a muffin (podá jí to) nevadí že je tam skořice? mám na kakau rád skořici (usměje se a přičichne k tomu) hezky to pak voní a chutná (napije se a pak posadí na pult) Tak jak se ti spalo ? (podívá se na ní upřeně)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 5:43

To už som si všimla. Prázdna chladnička.*Zasmeje sa a zavrtí hlavou. Pri jeho ďalšom komplimente sa iba zamračí a nič nepovie.*Samozrejme,batoh. Keď som tu videla tvoje veci došlo mi,že sa zrejme vrátiš.*Pousmeje sa a zoberie si od neho jedlo. Sadne si za stôl a odpije si.*Nie,v poriadku. Mám rada škoricu.*Prikývne nato čo povie a usmeje sa. Hneď sa aj pustí do jedenia a potom naňho pozrie.*Dobre. Ešte raz ďakujem zato,že som tu mohla prespať. Dnes už si niečo nájdem.
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 5:54

No.. myslel jsem si že tu aspoň něco je a ono prd (pozvedne ruce a zakroutí hlavou) Tak to jsem rád,já se bál že když mě tu neuvidíš utečeš (přizná že si o ní myslel to samý co ona o něm) Vážně? moc lidí skořici nemusí (znova se napije a pak zakousne do muffinu když uslyší jak mu Emma děkuje a že už tu asi nebude se začne kuckat,otočí se ke dřezu a vyplivne muffin) Nemáš za co a mě to vůbec nevadí,klidně tu ještě přespi (snaží se jí přemluvit,ale s úsměvem)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 5:57

Vidíš to. Ja by som len tak neodišla a vlastne...Kam by som aj išla.*Zasmeje sa a pokrčí plecami. Takže sa obidvaja báli toho istého. Že sa jeden druhému vyparia a možno sa už nikdy neuvidia.*To je pravda,ale ja ju milujem.*Odpije si znovu a zahryzne sa do muffinu. Stále ho sleduje a zasmeje sa keď vypľuje muffin.*Ešte si to rozmyslím.*Pousmeje sa a kývne hlavou zo strany na stranu. Rada by tu ostala,ale nechce ho tu otravovať. Aj keď nevie ako to on berie. Ešte si to do večera nejako premyslí.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 6:01

Jsem rád (usměje se,opravdu hodně,bylo by smutný už jí znovu nevidět) To jsem rád (usměje se,je skoro jaká,pomyslí si) Nesměj se mi,já za to nemůžu (zakousne se do muffinu a sní ho,doufám že to příjme chci aby tu zůstala,ale bojím se jí to říct,poví si v duchu a pak ní koukne) Mě to vážně nevadí,Emmo (usměje se,opráší si ruce a pak dopije kakao,vyhodí kelímek a sáček do koše) Tak co dneska podnikneme? (v očích se mu blískaj jiskřičky radosti)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 6:19

Ja sa nesmejem.*Zadrží smiech a chvíľu sa snaží tváriť vážne. No aj tak jej pritom cukajú kútiky úst. Znovu sa zasmeje a milo pozrie na Neala.*Dobre,ale vážne si to ešte rozmyslím.*Prikývne a usmeje sa. Keď sa jej spýta čo podniknú,iba pokrčí plecami a zamyslí sa. Vôbec nevie čo by chcela robiť. Niekam by vyrazila,ale zároveň sa jej toho dnes moc nechce.*Niečo vymysli. Mňa nič nenapadá.*Napije sa a vstane zo stoličky. Prejde do druhej miestnosti a začne sa prehrabovať v svojej taške.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 6:39

Vidím to (podívá se na ní s úsměvem a obdivem) Rozmýšlej moudře (koukne na ní a pak začne přemýšlet) No taky nevím co by jsme podnikly.. Někam zajít,zajet,ale kam? (podívá se na ní jak odchází a tak jde za ní) A nebo zůstaneme tady ? Nevím,ty to musíš rozhodnout,slečno (usměje se na ní a pak skočí na postel,ruce si dá za hlavu a kouká na ní)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 6:51

Práveže neviem kam. Ani moc nemáme kam ísť.*Pokrčí plecami a z tašky si vyberie nejaké oblečenie. Pozrie sa na Neala ktorý si ľahol a prejde k nemu.*Najradšej by som tu zostala,teraz sa mi toho moc nechce. Ale nebudeme sa tu nudiť?*Nadvihne obočie pričom si sadne priňho,na okraj postele a pousmeje sa.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 6:56

(podívá se na ní jak si k němu přisedí,posadí se a koukne na ní) No,můžeme tu zůstat.. myslím že vymyslíme něco aby jsme se nenudili (podívá se jí do očí,má takovou chuť jí políbit,ale bojí se aby mu neutekla,takže se na ní přestane dívat) Třeba si něco zahrajem (změní téma,ale stále má chuť jí políbit)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 7:03

*Trochu nechápavo sa naňho pozrie keď vidí ako ju sleduje,otvorí ústa aby niečo povedala,ale nakoniec ich len bez ničoho zatvorí. Pousmeje sa naňho a nechá to tak.*Zahráme? Akože hru? Naozaj?*Zasmeje sa pričom zavrtí hlavou,ale nebráni sa tomu. Síce nevie ako to myslel,ale pravdepodobne takto. Hlavne,že sa nebude nudiť a bude s ním. To jej stačí.*Takže?
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 7:07

(podívá se na ní a cítí se trapně kvůli jejímu pohledu,ale pak se na ní usměje) No hru,třeba (zasměje se) Ale netuším jakou,no.. něco vymyslíš ne? (podívá se na ní a těší se že dnešek s ní znova stráví,teď si ale něco uvědomil) Neřekla jsi mi tvoje příjmení,jaký je? (koukne jí do očí)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 7:12

Ty niečo vymyslíš. Bol to tvoj nápad,takže ty to už musíš vymyslieť celé.*Zasmeje sa. Snaží sa vyhnúť vymýšľaniu plánu alebo hry,pretože dneska má nejaké okno na všetko. Keď sa spýta na jej priezvisko pousmeje sa.*Je to nutné na tvoje prežitie?*Nadvihne obočie a vážne naňho pozrie.*Swan. Ty si mi tvoje tiež nepovedal.
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 7:15

Já? Proč já,však to je nespravedlivý (zasměje se) Já mám okno vůbec netuším co budeme dělat (opravdu nic netuší po tom jak ní zíral se mu všechno vypařilo z hlavy a je tam jen ona) Ano,je bez toho bych jinak umřel (uslyší její příjmení) Swan,krásné jméno,krásné příjmení (krásná ona celá,dodá si pro sebe a pak se zasměje se když slyší jak se ho ptá) No,neptala jsi se,jsem Neal Cassidy (zasměje se a znovu se na ní podívá.Musím s tím už přestat! poví si pro sebe)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 4 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.