Once Upon a Time RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Swan+Tinker Bell

2 posters

Goto down

Emma Swan+Tinker Bell Empty Emma Swan+Tinker Bell

Odoslať pre Emma Swan 14.07.14 7:18

*Po raňajkách s Mary Margaret sa prezlečie z pyžama do čistého oblečenia a vydá sa na čerstvý vzduch. Teraz jej to naozaj pomôže. Vážne si bude musieť čo najskôr na toto všetko zvyknúť. Dcéra princa Krasoňa a Snehulienky. To sa nedá prijať len tak z jedného dňa na druhý. Bude to potrebovať trochu čas. No Mary asi stále čaká,že teraz spolu budú mať dokonalé rodinné vzťahy,ale to nejde. Nie hneď teraz. Pomalým krokom sa vydá pri prístav. Sadne si na jednu z lavičiek a zhlboka sa nadýchne vzduchu. Popritom o tom všetkom znovu premýšľa.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Tinker Bell Empty Re: Emma Swan+Tinker Bell

Odoslať pre Tinker Bell 14.07.14 7:37

*výjde z domu kde teraz normálne "býva" s ostatnými vílami.Už ma tej pochmúrnej nálady pokrk,vlastne počas kliatby medzi mníšky ani nepatrila-nato by bola moc mladá.No aj tak má ich spoločnosti dosť a nehodlá byť zase nejaká dobrá víla.Prejde k prístavu,nevšímajúc si ľudí na okolo-nezaujíma ju či ju niekto spozná alebo nie,oprie sa o zábradlie a hľadí do mora.*
Tinker Bell
Tinker Bell

Počet príspevkov : 4
Join date : 13.07.2014
Age : 27

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Tinker Bell Empty Re: Emma Swan+Tinker Bell

Odoslať pre Emma Swan 14.07.14 8:09

*Len tak tam potichu sedí a občas pozoruje ľudí ktorý okolo nej prejdú bez povšimnutia. Ako keby ju ani nevideli. Nepatrne si povzdychne a ďalej premýšľa. Nevie či je dobrý nápad stále bývať s Mary Margaret a Davidom. Ale určite by neboli šťastní keby teraz odíde,to im nemôže spraviť. Znovu majú späť svoju dcéru,musia byť radi. Všimne si ako okolo nej prejde nejaké dievča,ale nepozná ju. Čo je divné. Veď je v Storybrooke. Rýchlo sa zdvihne a opatrne k nej prejde.*Ahoj. Si tu nová?
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Tinker Bell Empty Re: Emma Swan+Tinker Bell

Odoslať pre Tinker Bell 14.07.14 8:23

*obzrie sa za dotyčnou osobou čo ju oslovila a nenápadne si ju obzerá.*No...Dá sa to tak povedať.Ale vy asi tiež nebudete miestna nie?*rozmýšľa,že kto to je,no aj tak tomu nemôže prísť na koreň.Až ju to napokon napadne*Vy ste Henryho biologická matka,že?Zopár krát vás spomínal*rýchlo hovorí a pritom gestikuluje rukami.*
Tinker Bell
Tinker Bell

Počet príspevkov : 4
Join date : 13.07.2014
Age : 27

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Tinker Bell Empty Re: Emma Swan+Tinker Bell

Odoslať pre Emma Swan 14.07.14 8:57

Nie,nie som. Teda už som tu nejakú dobu,ale nie som tak celkom odtiaľto.*Snaží sa jej to vysvetliť a napokon trochu prižmúri oči nad tým čo povedala. Ani nevie čo má ľudom o sebe hovoriť. Veď predsa ani len nie je tá čo si myslela,že je.*Poznáš sa s Henrym?*Pozrie sa na ňu s nadvihnutým obočím trochu inak. Je jej to trochu divné a má stále strach o Henryho. Nechce aby sa mu niečo stalo.*Áno,Emma. Teší ma.
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Tinker Bell Empty Re: Emma Swan+Tinker Bell

Odoslať pre Tinker Bell 14.07.14 9:05

Áno poznám*prikývne a napokon sa úplne otočí od zábradlia.*Zopár krát som mu robila opatrovateľku na Regi-..teda starostkino želanie.*mykne plecom,sama nevie ako ju má teraz volať.A ani osama nevie ako sa má teraz nazývať.*Ja som Tinker Bell,ale volaj ma Tink.Aj mňa teší*podáva jej ruku na zoznámenie.*
Tinker Bell
Tinker Bell

Počet príspevkov : 4
Join date : 13.07.2014
Age : 27

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Tinker Bell Empty Re: Emma Swan+Tinker Bell

Odoslať pre Emma Swan 14.07.14 9:13

*Prikývne nato čo jej odpovie a trochu sa uškrnie potom čo nedopovie Reginine meno. Očividne taktiež nevie ako ju teraz volať a je trochu zmätená. Ale to asi celé obyvateľstvo tohto mesta.*Dobre...Tink.*Pousmeje sa a taktiež jej podá ruku. Jemne ňou potrasie a stiahne tú svoju k telu. Dá si ju hneď do zadného vrecka nohavíc.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Tinker Bell Empty Re: Emma Swan+Tinker Bell

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.