Once Upon a Time RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Swan+Henry Mills

2 posters

Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Emma Swan 17.07.14 8:59

Granny's diner
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Henry Mills 17.07.14 9:16

*vojde dnu a sadne si na vysokú barovú stoličku pri pulte.*Horucú čokoládu so škoricou ako obyčajne,Granny.*poprosí si svoju zvyčajnú objednávku.Keď mu Granny položí šálku pod nos chvíľu sa díva na hustú hnedú čokoládu.Je po kliatbe,no má pocit,že sa nič nezmenilo aj keď to na prvý pohľad nie je vidno.Najradšej by sa bol narodil v Začarovanom lese,lenže to by nebolo možné.Len si povzdychne načo Granny pokrúti hlavou.*Vie vôbec niekto z tvojej rodiny že si tu?*pozrie na neho prísne,ako keby pred ňou sedela jej vnučka Ruby.*
Henry Mills
Henry Mills

Počet príspevkov : 24
Join date : 16.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Emma Swan 17.07.14 9:21

*Zobudí sa trochu neskoro a rozospato sa dostane von z postele. Dnes by mohla zájsť na raňajky ku Granny's. Varia tam neuveriteľne. Rýchlo si na seba hodí čierne tričko,rifle a bundu. Upraví sa a vydá sa do bistra. Keďže šla pešo tak sa aj trochu prešla. Otvorí dvere a hneď uvidí sedieť Henryho pri pulte. Zabuchne za sebou a rýchlo k nemu prejde.*Henry,čo tu robíš?*Nadvihne obočie a významne naňho pozrie. Posadí sa vedľa a jednu ruku si položí na pult pričom ho stále pozoruje ako keby sa bála,že jej utečie.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Henry Mills 17.07.14 9:25

*všimne si mami,ktorá si prisadla a Granny na neho hodí opäť veľavýznamný pohľad,no napokon odíde do kuchyne.*No..ja len som si prišiel dať horúcu čokoládu...Ale nieže by ju Mary Margaret robila zle*rýchlo dodá no usmeje sa.*Super,že si už hore.Môžme niečo podniknúť.*neskrýva radosť,chce aby to bolo zase ako pri "Operácií Kobra."Vtedy si vážne dobre rozumeli.*
Henry Mills
Henry Mills

Počet príspevkov : 24
Join date : 16.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Emma Swan 17.07.14 9:29

*Milo sa usmeje na Granny a tá následne odíde. Trochu nechápavo na ňu pozrie a potom späť na Henryho. Vyzerala trochu naštvano. Ako keby jej Henry niečo spravil,ale to teraz riešiť nebude.*Chápem,chápem.*Zasmeje sa a zoberie mu jeho čokoládu. Napije sa z nej a znovu ho pred neho postaví.*Čo by si chcel také zaujímavé podniknúť? Nejaký nápad?*Vidí tú nadšenosť v jeho očiach a nad tým sa len pousmeje. Síce má na práci aj dôležitejšie veci,ale čas naňho si určite nájde.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Henry Mills 17.07.14 9:43

*chvíľu rozmýšľa a pritom si odpije z čokolády.*Rád by som si šiel zajazdiť na nejakom koni.*napadne mu,čím niečo naznačuje,no zatiaľ sa o tom neodváži hovoriť.Hľadí na Emmu a čaká ako na to zareaguje.*
Henry Mills
Henry Mills

Počet príspevkov : 24
Join date : 16.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Emma Swan 17.07.14 9:48

Na koni? Ty? Ty a kone dokopy?*Prekvapene naňho pozrie a zasmeje sa. Veď nikdy nemal rád kone. Teda aspoň nikdy o nich nič nehovoril ani nič podobné. Potom ju ale niečo napadne.*Počkaj...Nechceš mi tým niečo také povedať?
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Henry Mills 17.07.14 9:54

*chvíľu rozmýšľa,či sa jej má zdôveriť,no napokon sa len rýchlo usmeje.*Nie.Vôbec nič.Prečo si to myslíš?...A kone mám rád.*mykne ľahko plecom,akokeby na nejakých jazdil každý deň.*
Henry Mills
Henry Mills

Počet príspevkov : 24
Join date : 16.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Emma Swan 17.07.14 9:58

Poznám ťa. Vždy mi chceš niečo nenápadne naznačiť.*Chytí ho za hlavu a trochu mu rozstrapatí vlasy. Stiahne ruku späť a usmeje sa.*Tak to som teda o tebe nevedela. Takže sa to zamieta,na koňoch jazdiť nebudeš. Iný nápad?*Rýchlo to zahovorí. Vie čo jej tým chcel povedať,ale keď to on nechal tak nechá to aj ona. Len nech jej teraz nepovie,že sa chce naučiť bojovať s nožom.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Henry Mills 17.07.14 10:06

Asi ma moc nepoznáš*zamrmle dosť nepočujne smerom do zeme,no keď počuje o zamietnuti jeho návrhu otočí sa na ňu.*Zamieta?!Prečo?*otvorí ústa a zase zavrie.*Čo máš proti koňom?*založí si ruky na hrudi a naďalej na ňu hľadí.*
Henry Mills
Henry Mills

Počet príspevkov : 24
Join date : 16.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Emma Swan 17.07.14 10:17

*Trochu začudovane ho pozoruje potom čo hovorí naďalej.*Henry,čo to s tebou je? Nemám nič proti koňom,ale viem čo si my tým chcel naznačiť.*Povzdychne si a zavrtí hlavou. Nejako mu to musí teraz vysvetliť. Raz a navždy.*Aj keď je teraz kliatba zlomená,neznamená to,že sa budeme správať ako oni. My sem nepatríme,nebudeme taký istý. Nemôžeš tu jazdiť na koni,mečovať sa alebo čarovať. Nič také.*Trochu pritom zvýši hlas,ale nie je naštvaná. Len to musí proste pochopiť.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Henry Mills Empty Re: Emma Swan+Henry Mills

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.