Once Upon a Time RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Swan+Neal Cassidy

2 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 7:21

Nie je to nespravodlivé,no ták.*Zavrtí hlavou a päsťou ho buchne do ramena pričom sa zasmeje. Ona nič nebude vymýšľať.*Ale jasné,výhovorky. Niečo vymyslíš! Kvôli mne.*Zaklipká naňho očami a sladko sa usmeje.*Ďakujem. Tvoje je tiež krásne.*Pousmeje sa a keď ju už znovu sleduje,pozrie sa inam ako naňho. Postaví sa z postele a prejde ku gauču kde spal,sadne si. Byť tak blízko neho jej nerobí dobre a očividne ani jemu.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 7:27

Au (chytí se za rameno a pak se jen zasměje) já,ale opravdu nevím co.. No (opravdu nemá ani tucha co budou dělat,no nejradši by s ní ztrhnul všechno oblečení ,ale asi to nepůjde,koukne se na ní jak si od něho odsedá,jasně,přehnal jsi to blbe,pomyslí si a pak se praští do nohy) No můžeme třeba (snaží se něco vymyslet) se o sobě něco dovědět,co říkáš? Přinesu alkohol ten v ledničce vždycky je (podívá se na ní šibalsky)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 7:33

*Nad jeho "au" sa uchechtne a zavrtí hlavou. Mala by niekoho biť častejšie,je to sranda. Stále čaká čo povie a pritom ho nenápadne sleduje. Oprie si hlavu o zad sedačky a pozrie sa do steny.*Konečne dobrý nápad!*Nadšene povie a usmeje sa naňho.*Dobre.*Prikývne a čaká kým niečo donesie. Možno je jeho zámer opiť ju,ale to je jej teraz jedno.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 7:45

No,aspoň něco (pousměje se a pak se pomalu vyvalí z postele,vstane a jde do lednice,vytáhne nějakej alkohol dvě skleničky a jde si sednout na postel) Budeme tady a nebo mám jít za tebou ? (podívá se na ní a čeká na odpověď,je rád že souhlasila s tímhle nápadem,protože by nevěděl co jinýho vymyslet)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 7:49

Ja idem za tebou.*Pousmeje sa a pomaly sa zdvihne z gauča. Najradšej by ľahla a celý deň prespala,ale to by nebol dobrý nápad. Čo by potom v noci robila. Prejde k posteli kde sedí Neal a sadne si vedľa neho. Pozrie sa na alkohol ktorý doniesol a usmeje sa. Oprie sa chrbtom o stenu a sleduje ho.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 7:53

No tak (podívá se na ní jak k ní přichází a pak se opře o zeď a naleje jí skleničku a podá ) Na,víš jak se to hraje? (podívá se na ní a čeká na odpověď,mezitím přemýšlí nad tím na co se jí zeptá)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 7:55

*Zoberie si od neho pohárik a pričuchne si k tomu alkoholu. Asi je to niečo silné,aspoň podľa toho pachu. Pozrie sa naňho a nevie čo povedať.*Ehm...Nie,nikdy som žiadnu takúto hru nehrala. Takže mi to vysvetli.
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 8:02

(koukne na ní jak k tomu čichá) Neboj neotrávím tě (usměje se) je to jenom rum, takže no hraje se to tak že každej řekne něco jako Nikdy jsem neměl sex s.. se zvířetem (rychle dodá a zasměje se) A když jsi ho neměla tak se napiješ a když jo tak ne,chápeš ? (usměje se)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 8:05

Toho sa nebojím.*Zasmeje sa a pokrúti hlavou. Zasmeje sa na jeho príkladom a prikývne nato ako jej to vysvetlí *Chápem. Ale nemôžem piť kedy sa mi zachce?*Uchechtne sa a pozrie naňho. Vonia to dobre takže by sa rada napila už teraz. Najlepšia hra by bola len piť a nič nerobiť.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 8:08

No,podívá se na ní to by pak ,ale nebyla hra,ale pokud nechceš nič hrát můžeme jen pít a pít a pít a pak pít (zasměje se,je mu úplně jedno co bude dělat,hlavně že je s ní a může vidět její úsměv) Mě by to vůbec nevadilo (usměje se) Tak si alespoň připijeme ne? (pozvedne skleničku a pak se na ní podívá) a na co?
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 8:13

Tak to teda môžme. A pritom sa rozprávať,to bude najlepšie.*Prikývne sa a usmeje. Je rada,že s tým súhlasil. Rada by aj hrala,ale aj toto bude zábava. Hlavne keď jej už trochu alkohol stúpne do hlavy.*Áno...A na nás. Tak som večer premýšľala a myslím si,že z nás budu dobrý parťáci.*Pozrie Nealovi do očí a usmeje sa.*Na nás.*Ešte raz zopakuje s úsmevom a potom do seba kopne celý obsah pohárika. Trochu ju strasie,ale musí uznať,že ten rum je naozaj dobrý.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 8:21

(usměje se a je rád že souhlasila) tak na nás,vážně? (podívá se na ní) to jsem rád (usměje se a pak znova zopakuje) Na nás (kopne to do sebe a zakření se) Hm.. je velmi dobrý (podívá se na ní a oboum jim naleje do skleničky) Tak Emmo,jak dlouho jsi byla v děcáku? (koukne na ní) Teda,jestli můžu vědet,jestli můžu vědet (pousměje se)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 8:27

Áno,vážne.*Pousmeje sa na Neala. Dúfa,že mu môže veriť a nesklame ju. Nerada by to zažila. Preto ani nemá žiadnych kamarátov,pre istotu. Nevie prečo pri Nealovi spravila výnimku. A to sa poznajú len jeden deň.*To teda je.*Prikývne,ale úsmev jej zmizne z tváre keď začne hovoriť o detskom domove.*No...18 rokov. Teda na chvíľu si ma jedna rodina zobrala,ale inak som tam bola stále...
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 8:33

(usměje se,je rád že mu Emma věří i on jí věří a hodně,míval hodně kamarádu,ale nikomu,nikomu nevěřil jako jí,ještě se usměje když mluví o rumu,ale jak mu odpoví na otázku tak se přestane usmívat) Emmo,to je mi líto (podívá se na ní,určitě to pro ní nebylo jednoduchý nevědět proč tě opustili,no i když rád bych na něho někdy zapomněl) Takže proto jsi taková jaká jsi,zloděj ? (podívá se jí do očí a soucítí s ní) nemusíš mi na to odpovídat ano? (usměje se a skleničku si vezme do ruky,chvíli s ní třepe a pak se až napije)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 8:40

To je v poriadku. Čo sa stalo,stalo sa.*Pokrčí plecami a pousmeje sa aj keď v tejto chvíli nato vôbec nemá náladu. Ale spraví to preto,aby odľahčila situáciu. Má asi to najhoršie detstvo aké len mohla mať. 18 rokov v detskom domove,to je dosť dlho. Na to,že je zlodejka sa nevyjadruje iba mu prikývne.*Dobre. Ja...nechcem sa o tom baviť.*Odpije si a pozrie naňho.*Povedz mi o sebe niečo ty. Niečo čo som nevedela alebo niečo zaujímavé.
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 8:47

No..jasné (usměje se trochu a pak se jen na ní podívá ) No.. (trochu se mu třese ruka,ani neví proč) já,nejsem moc zajímavý ani se mi nic takovýho nestalo (bádá v paměti) ale tak třeba,nebyl jsem vždycky sirotek..můj otec mě opustil když mi bylo 14 let.. opustil mě protože byl zbabělec (zesmutní ale pak se usměje) ale po tom co jsem ho opustil jsem potkal skvělou rodinu,no sice jsem je po pár dní musel opustit,ale byla to jedna z nejlpších chvil svého života (je rád že jí může říct pravdu,sice né celou pravdu,ale alespoň něco)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 8:51

*Všimne si ako sa mu trasie ruka,tak mu ju jemne chytí a pousmeje sa.*Ale musí byť niečo zaujímavé,čo mi môžeš povedať.*Vážne naňho pozrie a potom počúva čo jej rozpráva.*Ou...to je mi ľúto.*Pozrie sa do zeme a potom späť naňho. Takže ani jeden nežil celý čas s rodičmi. Teda on bol s otcom aspoň nejaké tie roky,nie ako ona.*Tomu verím. A je dobré,že si mal aspoň niekoho.*Prikývne a pousmeje sa. Nechce sa ho pýtať,prečo musel od nich odísť aj keď ju to zaujíma. Ale nechá to radšej tak.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 8:57

(trochu se mu uleví když ho drží za ruku) Nemusí ti to být líto (usměje se) Můj otec nebyl dobrý člověk,tedy aspoň né pořád,ze začátku to byl dobrý člověk a já ho miloval,ale pak se něco změnilo a tak mě opustil,no (pozdvihne ramena) jediný co mě mrzí je že jsem opustil tu rodinu (koukne do země a pak se napije ) Tak,co dál? Co mi o sobě povíš ? ( s úsměvem se na ní obrátí)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 9:06

Musí,ale ako myslíš.*Pustí jeho ruku a mierne sa usmeje. Prikývne nato čo povie a povzdychne si. Vidno,že to nemal s otcom ľahké. A asi bol naozaj taký zlý ako Neal hovorí. Veď predsa nemá dôvod si to vymýšľať. Zoberie si od neho fľašu,naleje si a všetko to na ex vypije.*Neviem čo by si chcel počuť. Odkedy som odišla z decáku nič poriadne sa nedialo. Kradla som,kradla a kradla. Z toho som prežívala,bývala som kde sa len dalo.
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 9:13

(usměje se na ní a pak se podívá jak si nalejvá) Nepřežeň to (s úsměvem na tváři poví a pak si i sám pro sebe naleje a kopne to do sebe) Vážně? Takže na tobě není nic zajímavého? (koukne do země) Tak myslím že jsme na tom stejně (přikývne a znova si naleje) Nechceš se jít podívat na město ze shora ? (věnuje jí šibalský úsměv)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 9:20

Neboj sa. Zvládnem toho veľa.*Žmurkne naňho a pousmeje sa. Síce si nemyslí,že je to pravda,ale nevadí. Bude vedieť kedy prestať.*Rada by som.*Usmeje sa a prikývne. Toto mesto je nádherné,to musí uznať.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 9:23

Tak ti teda budu věřit (vezme flašku do ruky a jde do kuchyně) Pojď za mnou,Swan (usměje se a pak otevře okno,vyleze na linku a přeskočí na požární schodiště,podá Emmě ruku) Polez (usměje se,zatímco v druhé ruce drží flašku)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 9:29

*Zasmeje sa nad jeho ninjovskými pohybmi a podá mu ruku. Rýchlo vyjde za ním a potom sa pozrie čo má na sebe.*Vôbec ti nevadí,že mám na sebe stále pyžamo?*Zasmeje sa a zavrtí hlavou pričom naňho pozrie. Vlastne si to ani neuvedomila,ale už by sa aj konečne mohla prezliecť.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Neal Cassidy 25.07.14 9:36

(usměje se na ní) Vůbec mi to nevadí,v pyžamu ti to moc sluší (vyplázne na ní jazyk) No a převlíkneš se pak,máš na to celej den (chytne jí za ruku aby nespadla,jsou to staré schody a nikdy nevíš kdy se můžou zhroutit) Jdi při kraji,ano? (starostlivě se na ní podívá,ale hned se usměje)
Neal Cassidy
Neal Cassidy

Počet príspevkov : 90
Join date : 23.07.2014

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Emma Swan 25.07.14 9:37

Ďakujem. No to mám,ale je to divné. Ty si oblečený normálne a ja...v tomto.*Poukáže na svoje oblečenie a usmeje sa.*Dobre.*Prikývne a ide stále za ním. Občas sa pozrie okolo seba,ale radšej sa díva pod nohy. Predsa len už aj niečo vypila a nerada by z tých schodoch spadla.*
Emma Swan
Emma Swan
Admin

Počet príspevkov : 196
Join date : 12.07.2014

https://onceuponatimerpg.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Emma Swan+Neal Cassidy - Stránka 5 Empty Re: Emma Swan+Neal Cassidy

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.